Wilson Hostel Warszawa / Hostel - Noclegi, baza noclegowa, turystyka, wycieczki, wczasy, wakacje

Wilson Hostel Warszawa

Adres › Felińskiego 37
Miasto › Warszawa
Województwo › mazowieckie
Typ działalności › Hostel

Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Kontakt

Telefon › +48 22 839 40 81
WWW › www.wilsonhostel.pl

Udogodnienia

pełny węzeł sanitarny
możliwość zabrania zwierząt
kominek
karty kredytowe
kawiarnia, bar, bufet

Pokoje / wyposażenie

Wszystkich pokoi › 7
Aktualnie wolnych pokoi › 4

łazienka
internet

Ceny pokojów od ›  45 zł
Ceny pokojów do ›  240 zł

Dla obcokrajowców udzielimy informacje w języku

angielskim

Opis obiektu

Wilson Hostel jest pierwszym w Polsce obiektem noclegowym z kapsułami sypialnymi, wzorowanymi na japońskich hotelach kapsułowych. Dysponujemy łącznie 44. miejscami w siedmiu pokojach z łazienkami. Możliwe jest wynajęcie łóżek w pokojach wieloosobowych, jak i pokoi prywatnych. Zapraszamy zarówno gości indywidualnych oraz grupowych. Bezpieczny dostęp do budynku oraz pokoi zapewniają wręczane gościom karty magnetyczne. W cenę noclegu wliczona jest pościel, ręczniki wydawane są na życzenie. Pod każdym łóżkiem znajdują się szuflady na bagaż naszych gości, dostępna jest także przechowalnia bagażu. W całym budynku działa darmowe WiFi. W pokojach prywatnych mile widziane są również zwierzęta. Wilson Hostel został wyróżniony w konkursie Machina Design Awards.

Na parterze, oprócz recepcji Hostelu, codziennie od 8 rano działa klubokawiarnia Wilson. Lokal serwuje śniadania, ciepłe posiłki oraz napoje, a dla gości Hostelu obowiązuje 10% zniżka.

Ogromnym atutem Hostelu Wilson jest lokalizacja na Żoliborzu- w zielonym sercu Warszawy. Wszechobecna tu zieleń oraz cisza i spokój czynią tę dzielnicę klimatyczną i niepowtarzalną. Jednocześnie tętni tu bogate życie kulturalne. Umiejscowienie Hostelu jest dogodne również pod względem komunikacji miejskiej: korzystając z pobliskiego metra w kilka minut można dostać się do centrum miasta, zaś tramwaje i autobusy umożliwiają komfortowe poruszanie się po całej Warszawie. Na Stare Miasto można zaś przejść spacerem- to niecałe 7 km. Wokół Hostelu znajdują się także liczne punkty gastronomiczne, sklepy spożywcze oraz apteka.

CENNIK:

Pokoje wieloosobowe:
Łóżko w pokoju wieloosobowym z łazienką: 45 PLN
Kapsuła sypialna w pokoju z łazienką i szafkami: 45 PLN

Pokoje prywatne:
Pokój prywatny dla jednej osoby z łazienką: 135 PLN
Pokój prywatny dla dwóch osób z łazienką: 160 PLN
Pokój prywatny dla trzech osób z łazienką: 210 PLN
Pokój prywatny dla czterech osób z łazienką: 240 PLN


OPISY POSZCZEGÓLNYCH POKOI:

Łóżko w pokoju wieloosobowym:
Jednoosobowe łóżko w pokoju wieloosobowym z łazienką. W cenę wliczona jest pościel. Ręcznik i kosmetyki wydawane są na życzenie. Pod łóżkiem znajdują się specjalne szuflady do przechowywania bagażu. W pokoju stolik i krzesła.

Kapsuła sypialna:
Wyjątkowy na skalę Polski pokój z kapsułami sypialnymi. Każda z kapsuł jest wentylowana, posiada własne gniazdko elektryczne oraz osobne oświetlenie włączane przez gościa. Kapsułę można osłonić przed innymi od wewnątrz. W cenę wliczona jest pościel. Ręcznik i kosmetyki wydawane są na życzenie. W pokoju znajduje się podwójna łazienka, szafki dla gości zamykane na klucz oraz stolik i krzesła.

Pokój prywatny dla jednej osoby:
Pokój wieloosobowy z łazienką wynajmowany jako pokój prywatny dla jednej osoby. W cenę wliczona jest pościel, oraz ręcznik z kosmetykami. Pod łóżkiem specjalne szuflady do przechowywania bagażu. W pokoju stolik i krzesła.

Pokój prywatny dla dwóch osób:
Pokój wieloosobowy z łazienką wynajmowany jako pokój prywatny dla dwóch osób. W cenę wliczona jest pościel, oraz ręcznik z kosmetykami. Pod łóżkiem specjalne szuflady do przechowywania bagażu. W pokoju stolik i krzesła.

Pokój prywatny dla trzech osób:
Pokój wieloosobowy wynajmowany jako pokój prywatny dla trzech osób. W cenę wliczona jest pościel, oraz ręcznik z kosmetykami. Pod łóżkiem specjalne szuflady do przechowywania bagażu. W pokoju stolik i krzesła.

Pokój prywatny dla czterech osób:
Pokój wieloosobowy wynajmowany jako pokój prywatny dla czterech osób. W cenę wliczona jest pościel, oraz ręcznik z kosmetykami. Pod łóżkiem specjalne szuflady do przechowywania bagażu. W pokoju stolik i krzesła.

Strona internetowa - http://www.wilsonhostel.pl/pl/index.html

Profil w serwisie Facebook - https://www.facebook.com/WilsonHostel

Profil w serwisie Twitter - https://twitter.com/wilsonhostel

Zapraszamy!

Wolne terminy

W sprawie rezerwacji prosimy pisać na: hostel@wilsonhostel.pl

Mapa dojazdowa

Ładowanie mapy...

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.

Dodaj swój komentarz

Kod:

e1147

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: