Nasza-kwatera.pl - O nasO nas

Serwis nasza-kwatera.pl ma na celu gromadzenie i prezentowanie ofert noclegowych z Polski i zagranicy. Jest doskonałą platformą reklamową dla firm oferujących noclegi - kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wczasowe, schroniska, sanatoria, pola namiotowe, oraz domki letniskowe.

Prezentowane w naszym serwisie oferty są opatrzone wszelkimi informacjami kontaktowymi, opisami obiektów oraz zdjęciami, co gwarantuje doskonałe rozeznanie dla klientów i dokonanie najlepszych wyborów. Dzięki menu nawigacyjnemu oraz zaawansowanej wyszukiwarce klienci mogą szybko odnaleźć obiekt spełniający ich wymagania. Dodatkowo na mapce można zobaczyć dokładną lokalizację obiektu.

Szukając noclegów możesz przeglądać wszystkie oferty, wysłać zapytanie do jednego lub kilku obiektów przez formularz internetowy, bądź skontaktować się z wybranym obiektem telefonicznie i dokonać rezerwacji. Wszystkie ustalenia i formalności załatwiasz najprostszą drogą z obiektem noclegowym i z nim też bezpośrednio się rozliczasz. Ze względu na brak pośrednika znacznie skraca się czas transakcji i obniżają się jej koszty.

Każdy chętny przedstawiciel obiektu noclegowego może łatwo i szybko dodać swój obiekt do naszej bazy. Wystarczy dokonać jedynie rejestracji, zweryfikować poprawność adresu e-mail oraz określić parametry oferty. Każda oferta może zostać również opatrzona 12 zdjęciami.

Powody, dla których warto zamieścić w naszym serwisie swoją ofertę:

1. Serwis jest darmowy - nie płacą Państwo za zamieszczenie swojej oferty.

2. W każdej chwili logując się na swoje konto można samodzielnie dodać/usunąć zdjęcie zmienić wszystkie dane/opisy oferty. Dzięki temu możesz np. dostosowywać zdjęcia do pory roku a w opisie zamieszczać informację o promocjach i podawać aktualną liczbę wolnych pokoi.

3. Możliwość dodania 12 zdjęć do oferty, każde do 200 kb pojemności.

4. Możliwość pokazania na mapie dokładnej lokalizacji obiektu - map google.
Dzięki temu każdy łatwo trafi na miejsce.

5. Własny adres www za darmo. Możesz skonfigurować swój alias w naszym serwisie. Będzie on służył do wyświetlania oferty w bazie pod postacią TwojaNazwa.nasza-kwatera.pl lub do przekierowania na stronę Twojego obiektu.

6. Zaznaczenie opcji obsługi klientów w innych językach.

7. Podanie odległości ważnych miejsc od obiektu. Np. od dworca, morza, jeziora, wyciągu narciarskiego, poczty, sklepu czy lasu.

Zachęcamy do dodawania swoich obiektów do naszej bazy. Nieustannie pracujemy nad rozwojem serwisu oraz nad tym, aby uzyskiwał on najlepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych. Wszelkie te działania mają na celu zwiększenie liczby potencjalnych klientów.

Jeśli mają Państwo jakieś sugestie dotyczące działania serwisu bardzo prosimy o kontakt.

W sprawie reklamy lub innej formy współpracy z naszym serwisem bardzo prosimy pisać pod adres: biuro@nasza-kwatera.pl

Życzymy miłej współpracy,
zespół nasza-kwatera.pl